Activeer voorleesfunctie Instructies:
Selecteer de tekst die je wil laten voorlezen.

Contact

arc Algemeen

Heder
Galjoenstraat 2
2030 Antwerpen

T: 03 541 33 80
E: info@heder.be

BTW: BE 0538.767.692

arc Informatie en aanmelden

Cliƫntonthaal
T: 03 540 19 50
E: clientonthaal@heder.be
M: 0474 32 00 45

Meldkanaal klokkenluider:
De wetgeving voorziet vanaf 14 Februari 2023 dat er een mogelijkheid is aan medewerkers, ouders, leveranciers etc om anoniem een klacht in te dienen onafhankelijk van andere kanalen die Heder reeds heeft.
Dat kan via: Klokkenluider@heder.be

arc Directie

Erik Van Acker, algemeen directeur
E: erik.vanacker@heder.be

Kim Struyf, directeur zorg en vroegontwikkeling
E: kim.struyf@heder.be

Sofie Van Loo, directeur zorg en ontwikkeling
E: sofie.vanloo@heder.be

Annick Fransen, directeur zorg en ontmoeting
E: annick.fransen@heder.be

Karen Duerloo, directeur zorg en beleving
E: karen.duerloo@heder.be

Evy Vergauwen, agogisch directeur
E: evy.vergauwen@heder.be

Dr. Marian Moens, medisch directeur
E: marian.moens@heder.be

Sabine Coene, financieel directeur
E: sabine.coene@heder.be